2013 yılı itibari ile yurt içinde ve dışında gerçekleştirdiğimiz sektörel görüşmeler sonucunda özellikle küçük ve orta ölçekli firmalarımızın ve de girişimcilerimizin mal ve hizmetlerini yurt dışına taşıma konusunda zorlandıklarını gözlemledik.

Bu bağlamda Barış Global Taşımacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. olarak lojistik sektöründe edindiğimiz bilgi, deneyim ve tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize en şeffaf ve anlaşılır şekilde sunmaya karar verdik.

Amacımız, kurumsal firmalara profesyonel hizmet sağlarken yurt dışı piyasalarda istikrarlı şekilde yer edinmeyi hedefleyen yerel firmalarımıza da aynı düzeyde ve kalitede hizmet vererek onların da bu piyasalarda yer ve kazanç elde edebilmelerini sağlamaktır.

Ayrıca Avrupa’ da yaşayan ya da ticari faaliyette bulunan gurbetçilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına da yurt içi firmalarımız kadar önem veriyor ve onların da iş hacimlerini aynı oranda arttırmayı hedefliyoruz.

Uluslararası taşımacılık konusunda süreklilik ve güvenilirliğin en önemli unsurlar olduğunun bilincinde olup bu unsurları hızlı teslimat ve uygun fiyat politikamızla birleştirerek uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz değerli iş ortaklarımızı arıyoruz.
 

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
phone ic 26x26

Hızlı bir teslimat için hemen arayın+ 90 (553) 485 38 45

+ 90 (545) 357 61 96(Bütün Diller İçin)

truck ic

Hollanda İletişim+ 90 (531) 421 08 17